Ozdoby na paznokcie

Wciąż modne są ozdoby na paznokcie i mocne kolory. Bez względu na to czy to cekiny, naklejki, kalkomanie każde są na topie. Wybór należy wyłącznie do Ciebie a Twoje pazurki są idealnym polem do popisu.

Paznokcie wzorki

Niewiarygodnie piękne są ozdoby do paznokci w postaci imitacji klejnotów. Wyglądają ślicznie i pięknie mienią się w świetle. Idealna ozdoba na imprezę.

Dla kogo takie ozdoby? Przede wszystkim dla Pań kreatywnych i odważnych. Takie ozdabianie paznokci daje tuzin możliwości zestawiania kolorów i komponowania wzorów. W ten sposób możesz wykazać swoje twórcze umiejętności i szeroką wyobraźnie.

Jak się za to zabrać? do tworzenia precyzyjnych malunków, użyj farbek do zdobień z bardzo cienkimi pędzelkami – dostępne są w każdej drogerii. Jeżeli nie masz wprawy, użyj gotowych szablonów. Wykorzystać możesz naklejki na paznokcie. Naklejesz je na pomalowane i suche paznokcie, a na koniec utrwal bezbarwnym lakierem lub preparatem utrwadzającym. Jest to jest z najprostszych sposóbów na ozdobione pazurki.

Wzorki na paznokcie Modne wzorki dla paznokci modne wzorki paznokcie kotki ciekawe wzorki na paznokcie modne ozdoby na paznokcie paznokcie kosmos galaxy modne paznokcie kwiatki modne wzorki ciekawe paznokcie wzorki piekne paznokcie wzory wzorki ozdoby na paznokcie

Krok po kroku jak wykonać oryginalne ozdoby na paznokciach:
1. Namalowanie wzorku wymaga zręczności i wprawy. Wzór najlepiej nanosić za pomocą malutkich kropek które za pomocą igłą tworzy się wzorek. Należy to zrobić szybko, gdyż lakier w szybkim tempie schnie. Jeśli lakier wyschnie, trzeba wówczas malować paznokcia jeszcze raz.

2. Kiedy malowany wzór jest gotowy, mozesz nakleić brylanciki, cekiny, brokat. Są one integralną częścia wzorku. Możliwość zdobienia jest nieograniczona, a wzory mogą być bardziej barwne i wymyślne.
4. Ostatni etap to utrwalenie wzoru. Do tego zaleca się preparat utrwadzający szybkosnący.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *