Modne fryzury gwiazd

Upięte lub luźno uczesane, proste a potem kręcone, krótkie a na drugie dzień długie?. Cały czas byłaś zdania, że takie fryzury mogą mieć tylko gwiazdy światego showbiznesu? Jesteś w błędzie, bo fryzury gwiazd są proste w wykonaniu a od dziś nawet Ty dasz radę zrobić je sama w domu. Włosy celebrytów są piękne i błyszczące, biją zdrowiem lecz Ty także możesz takie mieć i to nie dużym kosztem. W drogeriach jest dostępna cała gama kosmetyków do stylizacji i pielęgnacji włosów. Jest to duże ułatwienie dla osiągnięcia celu, którym jest „Piękna fryzura”.

Oto niektóre fryzury znanych gwiazd:

– krótkie włosy w stylu Ikony stylu Rihanny.
Od samego początku kariery, jej włosy przeszły totalne metamorfozy. Pierwsze występy na scenie to długie kręcone włosy, potem ścięte na boba, czerwone włosy, potem przeszła na calkiem krótką wygodną fryzurę z wygolonymi bokami, dziś nosi blond włosy z grzywką.

fryzury krótkie włosy fryzury damskie fryzury krótkie włosy fryzury czerwone włosy fryzury rihanny fryzury krótkie włosy gwiazd

– fryzury krótkie w styl Pink. Ta słynna piosenkarka słynie z bardzo dobrych utoworów muzycznych i posiadania nie banalnego wizerunku. Krótko ścięte na chłopczyce włosy, charakteryzują ją od dłuższego czasu.

fryzury krótkie włosy fryzury damskie fryzury krótkie włosy

– włosy krótkie u Emmy Wantson, były wielkim zaskoczeniem zeszłego roku. Długie pukle zamieniła na całkiem krótką chłopięcą fryzurę. Całkiem dobrze jej w nowym image, dodało jej to seksapilu i uroku.

fryzury krótkie włosy fryzury damskie fryzury krótkie włosy

– krótkie uczesania jak u Kimberly Wyatt.

fryzury krótkie włosy fryzury damskie fryzury krótkie włosy

– półdługie włosy w stylu Nicole Richie.

fryzury półdługie włosy fryzury damskie fryzury krótkie włosy

– fryzura półdługa w stylu Sophia Bush.

fryzury półdługie włosy fryzury damskie fryzury półdługie włosy

– fryzury typu bob w stylu Kate Holmes.

fryzury półdługie włosy fryzury damskie fryzury krótkie włosy

Burza loczków- uczesanie dla włosów falowanych lub lekko kręcących się i podatnych na układanie. We włosy wklep odrobinę piaki i nawiń na lokówkę. Delikatnie upnij spinkami loczki na jednej stronie aby się wiły. Z drugiej strony zaczesz na gładko włosy i wepnij wysadzaną kamykami spinkę. Ta modna i prosta fryzura idealna jest na ważną uroczystość lub bal.

– fryzury długie w stylu Eva Longoria.

fryzury półdługie włosy fryzury damskie fryzury krótkie włosy

– długie włosy w stylu Vanessy Hudgens.

fryzury długie włosy fryzury damskie fryzury długie włosy

Filmowe fale z hollywood – W umyte i jeszcze wilgotne włosy wetrzyj odrobinę pianki. Następnie podsusz je delikatnie letnim strumieniem powietrza suszarki. Włosy podzielone na pojedyncze pasma, pokolei podkręcaj lokówką. Aby włosy nie byly zbyt mocno skręcone, nawijaj je tylko do połowy długości włosów. Podkręcone podepnij klipsami i postępuj tak z następnymi pasmami. Na koniec ściągnij klipsy i delikatnie rozczesz loki palcami. Fryzura w stylu romantycznym, idealny na randkę lub spotkanie z przyjaciółmi.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *