Fryzury irokez

Stylowy irokez stał się modny już bardzo dawno lecz z roku na rok zdobywał co raz większą rzeszę wielbicieli a jednocześnie stała się fryzurą uniwersalną, na każdą okazję i dla każdego bez względu na wiek. Fryzura ta została opatentowana przez fryzjera Vidal Sasson.

Fryzura irokez jest świetną propozycją dla żywiołowych kobiet, mężczyzn, dzieci i młodzieży. U kobiet te uczesania połączone z elegancją sprawdzi się na balu studniówkowym, imprezie lub świetnie sprawdzi się jako fryzura na ślub która doda pazura.

Irokez jest modny i na czasie. Może być wystylizowany za równo z krótkich jak i długich włosów. Liczą się sprawna umiejętność fryzjerska i pomysł.

fryzury irokez fryzury krótkie włosy fryzury krókie włosy damskie

Irokez z krótkich włosów (w szczególności dotyczy to mężczyzn): włosy na środkowej części głowy i z tyłu powinny być dłuższe, zaś po bokach krótsze. Dłuższe pasma układaj pianką, gumą lub żelem.

fryzury irokez męski fryzury włosy męskie fryzury krótkie włosy męskie

Kobiety aby taką fryzurę otrzymać, nie muszą się tej zasady strzyżenia trzymać. Wystarczającym zabiegiem będzie, wymodelowanie włosów na środkowej części głowy a po bokach pozostawione luzem

fryzury irokez krótkie włosy fryzury damski irokez fryzury irokez krótkie włosy

Irokez z długich włosów jest nieco trudniejszym ale jak najbardziej wykonalnym i świetnie prezentującym się. Najprościej będzie zgłoszenie się do fryjera, który ułoży fryzurę. Niestety aby uczesanie trzymało się w ładzie przez kilka godz fryzjer będzie zmuszony nałożyć dość dużo kosmetyków utrwalających. Nie ujmuje to faktu, że W między czasie możesz podpatrzeć jak go tworzy i spróbować samemu wykonać w domu.

fryzury irokez włosy półdługie fryzury irokez damskie fryzury irokez damski

Podsumowując, Irokez stał się uczesaniem nie tylko dla określonych grup kulturowych, w dzisiejszych czasach jest mnóstwo propozycji i pomysłów że na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *