Fryzury długie

Długie włosy są najbardziej plastyczne i cały czas na topie. Długie pasma mogą być na różne sposoby układane. Proste, falowane, kręcone na każdy dzień inne. Zaczeszesz je do tyłu, upniesz seksownego koka, zwiążesz w kucyk lub zapleciesz warkocza i zawsze będziesz wyglądać pięknie i wyjątkowo.

fryzury długie włosy fryzury damskie warkocze fryzury kitka

Warto pamiętać, że Długie fryzury nie pasują każdej kobiecie. Najbardziej korzystnie wyglądają w nich Panie wysokie i szczupłe, zaś kobiety niskie i o większej wadze ciała powinny nosić włosy co najwyżej do ramion. Inną zasadą którą warto mieć na uwadze, jest to, że im kobieta starsza tym powinna nosić krótsze włosy. Długie kosmyki do pasa nie pasują starszym paniom, gdyż znanym powiedzeniem jest, że takie długie włosy to symbol młodości.

fryzury długie włosy fryzury damskie fryzury fale

Zazwyczaj młode dziewczyny mają naturalnie zdrowe włosy (oczywiśćie oprócz tych które rutynowe co dziennie prostują włosy), lecz tak jak człowiek, włosy też się starzeją i wraz z wiekiem tracą energię i witalność. Zatem jeśli widzisz pierwsze niepojące objawy, jak brak połysku, łamliwość włosów, wypadanie zwróć uwagę na swoją dietę i wzbogać ją w minerały i witaminy które pomogą w odbudowie włosa i zatrzymają proces starzenia.

fryzury długie włosy fryzury wieczorowe fryzury z grzywką

Jak dbać o długie włosy? Jak utrzymać je w zdrowiu? Bez wzglęu na to czy pasma rosną szybko czy wolno, pamiętaj o podcinaniu końcówek co 4-6 tygodni. Włosy równo ścięte, możesz sama w domu podcinać, zaś w przypadku cieniowanych lub asymetrycznych zgłoś się do fryzjera.

fryzury warkoczyki fryzury kręcone włosy fryzury upięcia

Przy długich kosmykach, koniecznie używaj odżywki do włosów. Staraj się nakładać ją na całą długość prócz skóry głowy. Używaj odżywek tych które spłukuje się, dzięki czemu nie obciążą włosów a ich rozczesywanie stanie się przyjemniejsze i jednocześnie nie uszkodzi włosa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *