Fryzury damskie dla każdego wieku

Wszystkie Kobiety chcą wyglądać wyjątkowo i pięknie. Dopasowany makijaż czy strój dobrany do figury odgrywa ważną rolę, lecz dopełnieniem perfekcyjnego image jest doskonałe uczesanie.

Fryzury damskie mają zasadniczą rolę – zaprezentować nasze piękne rysy i zalety urody, zaś zakryć w dyskretny sposób wszelkie niedoskonałości.

Najwybitniejsi fryzjerzy twierdzą, że każdą kobietę można zmienić nie do poznania i upiększyć za pomocą odpowiednio dobranej fryzury. Kwestia jest w tym aby wybrać dobrego fryzjera i określić swoje upodobania. Fryzury dla kobiet są różnorodnej długości, mogą być długie, króciutko ścięte lub półdługie w kształcie loba. Krótkie fryzury też mogą być kobiece, jeśli są idealnie wystylizowane.

fryzury bob fryzury damskie półdługie fryzury krótkie włosy

Fryzury kobiece są wizytówką kobiety. Fryzjerzy twierdzą, że im starsza kobieta tym powinna mieć krótsze włosy. Dzieje się tak, że wraz z wiekiem włosy stają się bardziej łamliwe i podatne na zniszczenia zarówno chemiczne jak i spowodowane warunkami naturalnymi tj. szkodliwe promienie słoneczne czy silny suchy wiatr.

fryzury bob fryzury damskie krótkie fryzury krótkie włosy

Są tak dobierane, aby kobieta czuła się niepowtarzalna. Aby fryzury dla kobiet miały w sobie jakąś tajemnice najlepiej dodać do niej szczyptę fantazji. Można pofarbować pasma lub zrobić pasemka lub balejaż. Jest to kwestia gustu. Z tym aspektem najlepiej zgłosić się do swojego fryzjera. Lecz niektóre fryzury damskie, zwłaszcza ich ułożenie nie wymaga wielkiej sztuki. Wystarczy trochę fantazji, zręczności i cierpliwości.

fryzury ciemne włosy fryzury z grzywką fryzury asymetryczne fryzury bob fryzury rude włosy fryzury pasemka

Przedstawiam wam kilka prostych w ułożeniu a zarazem modnych fryzur:>

włosy krótkie
do ich stylizacji potrzebny będzie Ci tylko, wosk lub guma, lakier do włosów i duża okrągła szczotka.

I typ to fryzury na chłopczyce, niezwykle trendy i sexy. Statystycznie ponad 70% mężczyzn uważa, że kobieta w króciutkich włosach wygląda pociągająco.

fryzury krótkie włosy fryzury z grzywką fryzury damskie krótkie włosy

II typ to wciąż modna fryzura bob. Do ułożenia będzie potrzbna Ci prostownica i lakier do włosów. Jeśli masz wysokie czoło możesz zrobić do niej grzywką. Idealna fryzura dla okrągłej twarzy, która ją optycznie wysmukli.

fryzury bob fryzury rude włosy fryzury bob z grzywką

III typ to fryzury asymetryczne.Wygolony bok, jedna strona dłuższa, druga krótsza. To jest hit tego roku.

fryzura asymetryczna z grzywką fryzury asymetryczne wygolony bok fryzury asymetryczne bob

włosy półdługie mogą być dynamiczne i na luzie lub nieposkromione doskonale z nutą naturalności.

fryzury kręcone włosy fryzury z grzywką fryzury asymetryczne bob fryzura cieniowane włosy fryzury asymetryczne półdługie fryzury półdługie

włosy długie modne są naturalne stylizacje i odcienie. Możesz je rozdzielić przedziałkiem, zaczesać w koński ogon lub zapleść warkocza. Do stylizacji używaj pianki do włosów lub lakieru, miękkiej szczotki z naturalnego włosia oraz grubej szczotki.

fryzury długie włosy z grzywką fryzury długie włosy fryzury warkocze fryzura cieniowane włosy fryzury blond włosy fryzury długie włosy

Poczuj się kobieco i odmieniona w nowej fryzurze, odkryj tą najbardziej pasującą do Twojej osobowości i stylu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *