Fryzura na sylwestra

Czas karnawału to świetny moment na tworzenie ciekawych i błyszczących uczesań. Fryzura na sylwestra ma być uwodzicielska i bardzo kobieca. Lśniąca jak sopel lodu lub poświata księżyca, połyskujące złotem lub srebrem.

fryzury sylwestrowe fale fryzura na sylwestra upięcia fryzury na bal sylwestrowy warkocz

Fryzura sylwestrowa oryginalnie wygląda, jeśli wepniemy ozdobne wsuwki, klamerki, opaski lub grzebyki. Uczesania na tą okazję wymagają odrobinę fantazji. Wyrazistości dodadzą pasemka lub balejaż. Jest wiele sposobów by z włosów stworzyć coś idealnego dla Ciebie.

fryzury sylwestrowe proste włosy fryzura na sylwestra koki fryzury na bal sylwestrowy kitka

Większość tych fryzur łatwo wykonać, lecz są pracochłonne. Pamiętaj o dobrych kosmetykach utrwalających fryzurkę, gryż fryzury na sylwester mają przetrwać całą noc. Do stylizacji włosów użyj kosmetyków nabłyszczających jak na przykład wosk, guma a do utrwalenia lakieru nabłyszczającego. Włosy wówczas będą wyglądać na zdrowsze.

fryzury sylwestrowe fryzura na sylwestra fryzury na bal sylwestrowy

Kilka dni przed Sylwestrem zadbaj o włosy, po to by ich plastyczność poprawiła się a same włosy wzmocniły się i prezentowały się zjawiskowo. Modne fryzury Sylwestrowe co roku mają tą samą zasadę – muszą błyszczeć. Na topie są długie i krótkie, proste i kręcone. Fryzura na tą noc ma pasować do Ciebie, Twojego temperamentu i fasonu sukni.

Oto kilka propozycji fryzur odpowiednich na czas karnawału:

fryzury sylwestrowe fryzura na sylwestra fryzury na bal sylwestrowy

– krótkie włosy
* elegancko roztrzepane – nanieś na wilgotne Włosy nie wielką ilość pianki. Susz je suszarką z dyfuzorem, dzięki czemu włosy podniosę się od od nasady i nabiorą objętości. Ułóż pasma tak by wyglądały naturalnie i lekko.

* akcent pazurków – pasma wysusz suszarką, jednocześnie rozwiewając je na różne strony. Część włosów załóż za uszy, zaś grzywkę i kilka pasm uformuj żelem lub woskiem kierując je do przodu.

fryzury sylwestrowe koki fryzura na sylwestra irokez fryzury na bal sylwestrowy upięcia

– półdługie włosy
* z mocą i na ludzie – susząc kosmyki roztrzepuj je palcami, by układały się naturalnie i swobodnie. Kilka pasm podkreśl woskiem nabłyszczającym. Na końcu włosy natapiruj od nasady.

* zakręcony koczek – zrób na boku przedziałek a grzywkę zaczesz na bok. Wypuść jedno pasemko by swobodnie opadało na policzek. Pozostałe pasma zakręć na cienkich wałkach. Wysusz włosy a po ściągnięciu ich lekko rozwichrz je. Loki zaczesz do tyłu i wsuwkami upnij na czubku głowy. Spryskaj fryzurę lakierem.

fryzury sylwestrowe fale fryzura na sylwestra upięcia fryzury na bal sylwestrowy warkocz

– włosy długie
* swobodne fale – nanieś w wilgotne włosy odrobinę pianki. Podczas suszenia, modeluj na dużej okrągłej szczotce. Przedziałek zrób z boku a na koniec polakieruj włosy od spodu.
* zmysłowy warkocz – grube pasmo z grzywki podziel na trzy części u upleć na boku warkocza kończąc z tyłu i związując z resztą włosów. Pasma z kucka misternie poupinać wsuwkami. Na koniec polakieruj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *