Fryzura na studniówkę

Początek roku kalendarzowego to nie tylko karnawał, ale ważny okres dla maturzystów, czyli czas studniówek.
Jest to pierwszy w życiu bal do którego każda młoda dama przygotowuje się skrupulatnie, tak aby wszystko było zapięte na ostatni guzik.

W związku z taką okazją, Panie chcą wyglądać pięknie. Oprócz sukni, dodatków i makijażu istotny jest odpowiedni dobór fryzury.

Fryzura na studniówkę zazwyczaj dopasowywane są do fasonu sukni. Do stylu hiszpańskiego będą pasować loki z wpiętym kwiatem lub kok. Jeśli w Twojej kreacji dominują elementy retro upnij włosy lub zrób romantyczne fale.

Bal maturalny to chwile warte zapamiętania, dlatego tak ważne jest dopracowanie każdego szczegółu. Fryzury studniówkowe powinny być piękne, naturalne i zarazem wygodne bo ich główny cel to olśniewający wygląd i wytrwałość.

Doskonale ułożona fryzura na studniówkę uwidoczniona na zdjęciach, będzie Twoją pamiątką na długie lata. Fryzury, studniówka, suknia, to te tematy, które na pewno przed i po balu maturalnym będą częstym tematem i pięknym wspomnieniem. Uczesanie to powinno być skromne i podkreślające Twoją dojrzałość.

Propozycje na proste w wykonaniu fryzury studniówkowe:

– krótkie włosy
* powywijane końcówki – w wilgotne włosy wczesz piankę. Podczas suszenia modeluj na okrągłej dużej sztoce kierując włosy ku tyłowi. Końcówki wywiń lekko na zewnątrz. Spryskaj włosy lakierem, następnie rozetrzyj w dłoniach odrobinę żelu i delikatnie wygładź fryzurkę palcami.
* fale – na wilgotnych włosach rozprowadź piankę, nałóż grube wałki i susz średnim strumieniem powietrza. Po ściągnięciu wałków, włosy lekko rozdziel palcami i na koniec spryskuj lakierem

fryzury studniówkowe fryzura na studniówkę fryzury na bal studniówkowy

– włosy półdługie
* zaplecione warkocze – wysusz włosy. Zapleć na boku warkocza. Pozostałe włosy rozdzielaj na kilka pasm i zepnij z tyłu wsuwkami. Fryzurę lekko spryskaj lakierem
* upięte pasma – nałóż na włosy odrobinę pianki, rozprostowane lub lekko falujące włosy upinaj według upodobań wsuwkami z tyłu. Taką fryzurę można ozdobić spinką lub kwiatem.

fryzury studniówkowe fryzura na studniówkę
fryzury na bal studniówkowy fryzury studniówkowe fryzura na studniówkę fryzury na bal studniówkowy

– włosy długie
* kokarda z włosów – wysusz włosy i rozprostuj je prostownicą. Kosmyki z boków głowy i góry zaczesz gładko do tyłu formując z nich kokardę. Pozostałe pasma za pomocą lokówki nakręcić. Fryzurę spryskaj lakierem.
* włosy zaczesane na bok – na włosy nałóż piankę utrwalającą i podkreślającą skręt. Następnie je wysusz i nakręć na lokówkę. Włosy zaczesz na jedną stroną i zepnij ozdobną spinką. Górę lekko natapiruj. Lekko spryskaj lakierem.

fryzury studniówkowe fryzura na studniówkę fryzury na bal studniówkowy fryzury studniówkowe fryzura na studniówkę fryzury na bal studniówkowy warkocze

Studniówkowych propozycji jest znacznie więcej, najlepiej zaczerpnąć inspiracji i dodać szczyptę swojej wyobraźni a na pewno tego dnia zachwycisz oryginalnością

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *